Bądź mądry przed szkodą i równie mądrze wybieraj doradcę ubezpieczeniowego

W branży ubezpieczeń działamy od 1997 roku, a od 2010 roku prowadzimy wspólnie, pod szyldem B.B. Babscy, rodzinne biuro ubezpieczeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku możemy zagwarantować naszym klientom najlepsze produkty i bezkonkurencyjną ochronę ubezpieczeniową – jesteśmy partnerami GRUPY ERGO HESTIA a nasze biuro jest PUNKTEM STANDARD.

W ciągu roku obsługujemy około 2000 polis. Naszą domeną jest multiproduktowość – oferujemy kompleksowe ubezpieczenia, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Ubezpieczamy mienie: domy i mieszkania oraz samochody, sprzedajemy ubezpieczenia podróżne, a także proponujemy ubezpieczenia na życie.

Profesjonalizm połączony z partnerskim podejściem do klientów procentuje dla nas poleceniami od ubezpieczanych osób – nasi nowi klienci przychodzą przede wszystkim dzięki rekomendacjom, które stanowią najlepszą nagrodę za naszą pracę. Od kliku lat jesteśmy również odznaczani Znakiem Jakości Grupy Hestia.

Co zyskują nasi klienci?

Otrzymują ubezpieczenie skrojone na miarę swoich potrzeb, a do tego pełen pakiet dodatkowych korzyści.

  • Zaufanych doradców ubezpieczeniowych, którzy skrupulatnie przeanalizują sytuację rodzinną i zawodową, a następnie zaproponują zindywidualizowane pakiety ubezpieczeniowe.
  • Najnowsze rozwiązania w zakresie ubezpieczeń – dostosowane do nietypowych potrzeb klientów i aktualnych trendów.
  • Pełną obsługę posprzedażową – łącznie z szybką organizacją zgłoszenia szkód.

Kolejne plusy ze współpracy?

Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo naszych klientów, ale również o ich czas i komfort wizyt w naszym oddziale.

  • Umożliwiamy płatności poprzez terminal płatniczy.
  • Stawiamy na wygodną i szybką komunikację przez i-konto.
  • Do obsługi klienta firmowego oddelegowujemy doradców mobilnych.
  • Klienci odwiedzający biuro mogą korzystać z bezpłatnego wi-fi i zaparkować auto na bezpłatnym parkingu w bliskim sąsiedztwie.

Strona naszego biura ma służyć nie tylko reklamie, ale i klientom. Zapraszamy do korzystania z zakładki, w której można pobrać wzory najpotrzebniejszych dokumentów oraz przeczytać o nowych możliwościach i promocjach.